piątek, 14 marca 2014

Hello!

Witam po kolejnej, małej przerwie :) Jakiś czas temu napisałam cały, długi post, ale niestety blogger mi go skasował. Tak bardzo dotknęło to moją psychikę, że nie chciało mi się niczego innego pisać. Tak więc, post o pracy jeszcze odkładam w czasie. Ale obiecuję, że niebawem się pojawi.

Tak jak zapowiadałam, w ubiegłym tygodniu pojechałam do Oxfordu na VII Congress of Polish Student Societies in the United Kingdom. Kongres zorganizowany został na najwyższym poziomie, czego można się było spodziewać. Ale żeby aż tak?!

Oxford jest pięknym, urokliwym miasteczkiem, wcale nie takim małym, jakby mogło się wydawać. Spacerując wzdłuż miasta można napotkać się na wspaniały krajobraz, bogatą infrastrukturę, przepiękne kamienice i... przycumowane łodzie oraz kaczki!


Centrum Oxfordu!

Pierwszego dnia swoje wystąpienie na temat personal branding miał dr Sergiusz Trzeciak (Panie Sergiuszu, czy Google Alert Pana poinformował o tym wpisie?:)) Personal Branding Workshop dał możliwość aktywnego uczestnictwa, rozszerzenia swoich możliwości za pomocą drobnych zabiegów mających na celu poprawę naszej marki, a sam prowadzący spisał się na medal, wygłaszając ten dwugodzinny wykład na niemalże jednym wdechu. Swoją drogą, czy kiedykolwiek myśleliście o sobie jako marce, którą sami możecie wypracować? O tym, że wszystko, co pozyskujecie, co udaje Wam się osiągnąć, jest zasługą Waszego wizerunku, tego jak ludzie was postrzegają i jak wy sami postrzegacie siebie? Temat wcześniej nie był mi aż tak bliski, aż do tamtego dnia. Dziękuję Panie Sergiuszu za wspaniały wykład, od teraz biorę się za personal branding!


Personal Branding Workshop


Kolejnym wystąpieniem publicznym zaszczycił nas sam Minister Radosław Sikorski. Krótko, ale na temat wypowiedział się w sprawie sytuacji na Ukrainie oraz jej wpływie na Polskę. Stwierdził, że wiele krajów oczekuje od Polski przywództwa w tej sprawie ze względu na tło historyczne oraz, że Unia Europejska nie podejmie w tej sprawie żadnych decyzji bez wyraźnego udziału w nich Polski. Cały wywiad oraz reportaż można zobaczyć na stronie TVN24.


     

Nie zabrakło także posiedzenia ekonomistów oraz ich wypowiedzi na temat Ukrainy:


To oczywiście nie koniec! Resztę zdjęć wstawię niebawem, razem z filmem, który się montuje :)

Póki co pozdrawiam i życzę miłego wieczoru lub dnia! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz